Gaziantep Avukat Yunus Doğru | Hakkımızda

11 Yıllık Tecrübe

Karmaşık sözleşmeli meselelere ve kitlesel haksız davalara vurgu yaparak kişisel yaralanma, aile, ceza ve çalışma davaları için çalışıyoruz. Amacınız sizi, ailenizi ve işinizi korumak olan son derece profesyonel avukatların önde gelen bir grubuyuz. Müşterilerimize, yardımımızla, herhangi bir sorunu hızlı ve etkin bir şekilde çözebilmenin mümkün olduğunu garanti etmeyi amaçlıyoruz.

Geçmişten Günümüze

2007 – Ofis Açılış

Okutan Hukuk Bürosu 2007 yılında Avukat Mehmet Okutan ve Avukat Yunus Doğru tarafından Gaziantep’ te kurulmuştur. Ofis olarak ulusal alanda çalışan şirketlere yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Avukatlık Ofisimiz gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı müvekkillerine, ihtiyaçları olan hukuki danışmanlık hizmetini; bünyesinde çalıştırdığı avukatlar sayesinde hukukun bütün alanlarında eksiksiz verebilmektedir.

Ofisimizde Bilişim Hukuku, İcra Hukuku, E-Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Marka Hukuku, Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanlarında çalışma yapılmaktadır.

Okutan Hukuk Bürosu üyelerinin sloganı “Hızlı, Yenilikçi ve Doğru Çözüm”’ dür. Müvekkillerimize Avukatlık hizmetini en hızlı en yeni ve en doğru şekilde sunmak için çalışırız.

Ofisimiz salt savunma hukukuna değil, Önleyici hukukun önemine de inanmaktadır. Bu anlamda müvekkillerimize gerekli bildirimler rapor olarak sunulur ve müvekkillerimiz aleyhinde oluşabilecek sorunlar daha başlamadan bertaraf edilir.

Ofisimiz; Hukuki sorunları çözerken müvekkillerimizin baktığı pencereden bakmaya özen gösterir. Müvekkilin istediğini anlayarak müvekkilin istediği şekilde hizmet sunarız.

Ekip olarak işlerimizi proaktif bir model ile takip ederiz. Mevcut sorunlar üzerinde akademik nitelikte çalışmalar yaparak, doğru çözümleri tüm sorumluluğu üstlenecek şekilde sunarız.

Ofis olarak disiplinler arası yardımlaşmaya inanmaktayız. Salt hukuki ilimle yetinmez, Vergi Uzmanları, Mali Müşavirler, Mühendisler, Noterler gibi alanlarında deneyimli uzmanlarla da işbirliği içinde çalışarak hukuki sorunlara anında müdahale ederiz.

Avukat Yunus Doğru

YASAL UYARI

Bu web sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal Avukat Yunus Doğru tarafından yalnızca bilgilendirme amacı ile ve T.C. Barolar Birliği’nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmaya çalışılmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi oluşturmamaktadır. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Sitede yer alan bilgiler reklam amaçlı değildir ve iş geliştirmeye yönelik olarak kullanılamaz.

Neden Biz?

Gizlilik ve Mesleki Sır

Şeffaflık

Bağımsızlık

Ekibimizle Tanışın

Danışma

Ofisimizi Ziyaret için

Fatih Mah. 4 Nolu Sok. No:1 Kurtuluş Apt. K:1, D:1
Şehitkamil/Gaziantep

İletişim için

+90 (505)247-6767, +90 (342)321-1214
info@yunusdogru.av.tr

Çalışma Zamanları

P.tesi - Cuma: 09.00 ile 17:00 arası